Destek Radyoloji

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Destek Radyoloji

Radyoloji ve özellikle girişimsel radyoloji, gelişen teknoloji ile tıpta devrim sayılan yenilikler üretmiştir. 1970’li yıllarda bilgisayarlı tomografi, 1980’li yıllarda manyetik rezonans ile tanı gücünü artıran radyoloji bilim dalı son 30 yılda bu cihazların teknolojisindeki sürekli gelişime ve  beraberinde; tanı ve tedavi için ultrason, anjiyografi, BT ve MR cihazlarını kullanan girişimsel radyolojinin de etki alanının sürekli genişletmesine tanık olmaktadır. Bu durum radyoloji dışındaki diğer branşlar tarafından kabul görmüş ve bu branşların da desteğini almıştır. Bunun sonucunda modern cihazlara ve bu cihazları spesifik alanlarda verimli şekilde kullanacak radyologlara gereksinim daha da artmıştır. 

İhtiyaç olan her yerde bu cihazları bulmak mümkün olmadığı gibi spesifik alanlarda çalışan radyoloji uzmanlarına da erişim hiç kolay değildir. Örneğin; kardiyak MR, tüm vücut MR, Fetal MR, MR ile BOS analizi, MR traktografi, multiparametrik prostat MR, fonksiyonel MR, MR enteroklizis, MR defekografi gibi MR ile yapılan özellikli tetkikler yada BT ile yapılan koroner BT anjiyografi, BT kolonoskopi, gibi yöntemlerin yanında konvansiyonel olarak bilinen voiding sistoüretrografi, konvansiyonel defekografi, histerosalpingografi, üretrografi, GİS’in baryumlu tetkikleri kolay ulaşılabilen tetkikler değildir. 

Girişimsel radyolojik işlemlerde ise kullanılacak görüntüleme yöntemi ile o alana ilgi duyan ve tecrübe kazanmış girişimsel radyologlar büyük önem arz etmektedir. 

Biz, Destek Radyoloji ekibi olarak, ülkemizin önde gelen  özel sağlık kuruluşları ve bu kurumlarda çalışan değerli radyologların da onayı ile bu alanda çalışmaya ve sizlere hizmet vermeye karar verdik. Amacımız, yenilikçi çalışmalarımızla maksimum verimliliği elde ederek ülkemize ve insanlarımıza en üretken ve faydalı şekilde hizmet vermektir. 

Destek Radyoloji, sağlık turizmi için ülkemize gelen misafirlerimize de her türlü desteği en kaliteli ve güvenilir biçimde verecektir.

Destek Radyoloji, Türkiye veya diğer ülkelerde hizmette bulunan bir hastane, muayenehane ya da görüntüleme merkezi DEĞİLDİR. Her ülkenin kendi kanunlarına bağlı olarak ruhsat sahibi olmuş görüntüleme merkezleri, hastane ve laboratuvarlar gibi sağlık kuruluşlarından hizmet alımı yapmakta olan bir sağlık danışmanlık firmasıdır.

Destek Radyoloji, başvuruda bulunanlar adına onlar için en uygun anlaşmalı kurumu araştırıp alternatifleri belirleyerek  ve bu kuruluşlardan alınacak olan hizmete aracılık eder. Türkiye veya diğer ülkelerden radyoloji ve girişimsel radyoloji hizmetleri için bizlerle iletişime geçen müşterilerimize telefon, e-posta veya WhatsApp üzerinden bilgilendirme yaparak, sizlerin talebi dahilinde anlaşmalı olduğumuz ruhsatlı tanı merkezleri ile sizler adına iletişime geçeriz.

Alınan hizmetlerin tüm sorumluluğu hizmeti veren kuruma aittir. Destek Radyoloji’den randevu alarak danışmak ücretsizdir ve üyelik gerektirmez. Alınan hizmetlerin bedeli ücreti hizmet alınan merkeze ödenir, alınamayan hizmetin bedeli ise ödenmez.

Destek Radyoloji 7 gün 24 saat yanınızdadır!

Web Sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

Prof. Dr. Adem KırışRadyoloji Uzmanı

Aşağıdaki bilgiler ile randevu alarak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

  • Ataköy 7-8-9-10, Ataköy Towers, Üniversite Caddesi, Bakırköy/İstanbul, Turkey
  • 0 (536) 985 28 50

Bir cevap yazın

Randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz?